Moja firma istnieje od 1996 roku, co sprawia, że mamy bogate doświadczenie w realizacji zadań, które stawiają przed nami nasi klienci. Fachowa wiedza oraz zdobyte przez prawie 30 lat działalności umiejętności powodują, że nasze usługi są najwyższej jakości, a nasze dzieła sprawiają, że klienci czują się w swoim domu bezpiecznie, przytulnie i komfortowo.

Firma Bogusław Plewik świadczy kompleksowe usługi w szeroko pojętym budownictwie, jednak naszą główną działalnością jest wykonywanie dachów i pokryć dachowych. Jesteśmy firmą elastyczną, więc wykonujemy je według dowolnych projektów naszych klientów. Na terenie Lubelszczyzny wykonaliśmy już bardzo wiele dachów, dlatego z łatwością wykonamy każde zlecenie, choć do każdego podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

W listopadzie 2011 roku odbył się IV Ogólnopolski Salon Dekarski organizowany przez firmę Interservis Sp. z o.o. Głównym patronatem medialnym imprezy jest miesięcznik DACHY. Nasza firma Bogusław Plewik zdobyła w nim wyróżnienie za dwie realizacje dachów.

Dachy nie są naszą jedyną propozycją. Wykonujemy także wiele innych zleceń związanych z poprawą komfortu i funkcjonalności domów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się m.in. wykończenia poddaszy, budowa drewnianych domków, altanek, molo i wszystkich tych pomysłów, które znajdują się w Państwa marzeniach.

Moja firmę zbudowałem na czterech filarach, a są nimi solidność, rzetelność, terminowość i dokładność. Te wartości są dla mnie fundamentalne i gwarantują zadowolenie moich klientów.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.